FORUM TBSTTKHH1 MASIH DALAM PERCUBAAN.FORUM INI ADALAH PERCUMA DAN BILANGAN REGISTER USER ADALAH TERHAD. HARAP MAKLUM

ADMIN TBSTTKHH1 FORUM


MALAYSIA FOREX EDUCATION
 
HomeLIVE ROOM*RegisterLog in
Latest topics
» Salam perkenalan
by Nak Kenal FX Fri Nov 06, 2015 5:36 am

» GOTI 2 ( BAB 6 )
by kaiserfx Mon May 11, 2015 6:29 am

» GOTI 2 ( BAB 1 )
by vickypury Sun May 10, 2015 7:47 am

» MENGESAN ARAH HH1
by Newbie TBST Sun Apr 12, 2015 12:37 am

» salam perkenalan
by andrie Sun Apr 05, 2015 11:34 am

» GOTI 2 ( BAB 7 )
by WavetoFreedom Mon Feb 16, 2015 7:05 pm

» GOTI 2 ( BAB 4 )
by FerdinandHiu Mon Jan 26, 2015 11:50 am

» GOTI 2 ( BAB 12 )
by mahdir@amal Wed Dec 03, 2014 2:53 am

» Ulasan Market EJ 24 Nov 2014 By Trade Bank
by irsafx Tue Nov 25, 2014 4:02 pm

» Ulasan Market EJ 12- 14 Nov by Trade Bank
by irsafx Tue Nov 25, 2014 4:00 pm

» Ulasan MArket EJ 17Nov 19Nov 2014
by AdminTBST Fri Nov 21, 2014 2:30 pm

» CARA ENTRY MENGIKUT ARAH HH1
by cepokaya Tue Nov 18, 2014 8:27 pm

» GOTI 2 ( BAB 2 )
by zhigit Sun Nov 16, 2014 2:28 am

» TRADE KEPAHAMAN TBST
by wijaya Fri Nov 14, 2014 2:59 pm

» HHJ LT TYPE 1
by wijaya Wed Nov 12, 2014 11:21 am

» TEORI HH1 ( ARAH PERJALANAN MARKET )
by AdminTBST Tue Nov 04, 2014 2:43 pm

» GOTI 2 ( BAB 15 )
by lonerangerlot587 Mon Oct 27, 2014 6:46 pm

» ANALISA MARKET EJ DAN EU OLEH ADMIN TBST
by wijaya Sun Oct 26, 2014 6:30 pm

» MARKET REPAIR
by AdminTBST Fri Oct 24, 2014 3:56 pm

» GOTI 2 ( BAB 14 )
by AdminTBST Thu Oct 23, 2014 6:09 am


Share | 
 

 Segala Puji Hanya Untuk ALLAH SWT

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
raymond abd rahman



Posts : 6
Join date : 21/09/2013

PostSubject: Segala Puji Hanya Untuk ALLAH SWT   Sun Sep 22, 2013 2:12 am

Saya benar-benar takut dan harap harap cemas kepada ALLAH SWT. Dengan Kecintaannya ALLAH SWT kepada Abang DIN, ALLAH SWT memberikan ILmu trade yang bernama TBST.Allhamdulillah, sudah memberikan banyak kemanfaatan kepada para orang2 awal. dan ini bukan suatu kebetulan tapi 50rb tahun sebelum kejadian manusia sudah tertulis. karna ALLAH SWT yang menciptakan suasana dan keadaan. Saudara-saudarku mari kita senantiasa bersyukur kepada ALLAH SWT. dan berhati-hati dengan sesuatu pujian karna yg patut di puji Hanya ALLAH SWT Saja. jika kita ingin memuji selain ALLAH SWT....mari kita sertakan kata-kata "SUBHANALLAH" ATAU "MASYA ALLAH" ATAU "ALHAMDULILLAH", karna kita takut jika THO'UN menghampiri kita (tho'un= membalik, contoh cantik membalik jadi jelek, dll)
Barokallahufiikum... bang din dan para admin, Atas ilmu TBSTnya, Jazakumullohkhoir.
Back to top Go down
 
Segala Puji Hanya Untuk ALLAH SWT
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: PENGHARGAAN :: TESTIMONIAL-
Jump to: